Over de floor bij Dorien in Meppel
In het prachtige Meppel woont Dorien Santing (26) samen met haar vriend en zijn zoontje. Binnenkort verwelkomen ze hun eerste kindje, een spannende en bijzondere tijd! Naast haar werk als facilitair adviseur bij de gemeente Meppel, waar ze momenteel betrokken is bij de herinrichting van het stadhuis, heeft Dorien een passie voor interieur. Hoewel ze geen interieurstudie heeft gevolgd, vindt ze het heerlijk om hiermee bezig te zijn. Daarom was ze enthousiast om deel te nemen aan dit binnenkijkproject!
Een doordacht interieurplan
Bij de inrichting van hun koopwoning wilde Dorien het meteen goed aanpakken. Via Interieurstudio Hanna kwamen ze bij Stile Floors terecht. Hanna stelde een interieurplan op waarin rustige tinten de basis vormden, maar zonder dat het te standaard zou worden. Dit was een leuke uitdaging voor Hanna, die normaal gesproken werkt met uitgesproken kleuren. Toch vond ze het geweldig om Dorien en haar vriend te helpen bij het creëren van een sfeervol en harmonieus interieur.
Vrijblijvend advies aan huis
Wil jij ook advies over de perfecte vloer voor jouw interieur? Neem een kijkje bij Stile Floors en ontdek de mogelijkheden!
Plan je adviesgesprek!De perfecte vloer: een warme basis
Omdat de keuze voor rustige tinten vaststond, was het vinden van de juiste vloer een belangrijk onderdeel van het totaalplaatje. Dankzij de fijne samenwerking met Interieurstudio Hanna werd Dorien doorverwezen naar Stile Floors, waar ze samen met haar vriend zorgvuldig de perfecte vloer uitkoos. Dit gebeurde door middel van advies aan huis, waardoor ze zeker wisten dat de vloer perfect zou passen bij hun interieur.
Het hele proces verliep soepel en volgens wens. Na het kiezen van de vloer kregen Dorien en haar vriend de tijd om nog een laatste check te doen voordat de definitieve installatie plaatsvond. Toen ze eenmaal de sleutels van hun nieuwe woning in handen hadden, was het moment daar: de droomvloer werd werkelijkheid.
Voor de benedenverdieping kozen ze de visgraat vloer Julia naturel eiken, een tijdloze en elegante keuze die warmte en karakter toevoegt aan de woning. Voor de bovenverdieping viel de keuze op een bijpassende Lola naturel eiken laminaatvloer, waardoor de ruimtes mooi in elkaar overlopen. Als kers op de taart werd ook de trap voorzien van hetzelfde PVC als beneden, wat zorgt voor een naadloze en stijlvolle afwerking door het hele huis.

Een vlekkeloos proces en een prachtig eindresultaat
Dorien is ontzettend blij met het eindresultaat. De combinatie van rustige, natuurlijke tinten en de hoogwaardige vloeren heeft hun woning een warme en uitnodigende uitstraling gegeven. “We zijn ontzettend tevreden met hoe alles is verlopen en hoe het eindresultaat is geworden. Dit is precies zoals we het voor ogen hadden!” vertelt Dorien enthousiast.
Met een prachtig ingerichte woning en een kleintje op komst, begint voor Dorien en haar gezin een nieuw hoofdstuk in een huis dat helemaal naar wens is. We wensen hen veel geluk en woonplezier toe!
Inspiratie of tips nodig?
Bekijk hier alle inspiraties, tips en blog