Home Laminaat vloeren Laminaat Diablo gerookt eiken

Laminaat Diablo gerookt eiken

Een extra brede laminaatvloer met een natuurgetrouwe uitstraling. Hierdoor heeft deze collectie veel weg van een echte houten vloer. Met in totaal vier kleuren komt de vloer prachtig tot zijn recht in ieder interieur. Met het kopen van deze Diablo laminaat vloer haal je de look van parket in huis. Van tijdloos en modern tot klassiek en landelijk. Dit laminaat heeft een natuurgetrouwe uitstraling en is vanwege het clicksysteem eenvoudig zelf te leggen.

Dit laminaat is een betaalbare, duurzame aanschaf. Wij verkopen enkel A-merken en geen lokkertjes of fratsen achteraf.

Legservice of een andere vraag?

Laat je het leggen van de vloer liever over aan ons deskundige legteam? Bel onze klantenservice of stuur het contactformulier in en wij nemen contact op!

Inhoud pak (m2)2,69 m2
Formaat br * l (cm)24,40 * 138 cm
Geschikt voor vloerverwarmingJa
GebruikMedium
Dessin vloertypeRechte planken
Levertijd3-5 werkdagen
MontageKlik laminaat

Door de mooie nerftekening in de planken heeft de Diablo heel veel weg van een echte houten vloer. Een betrouwbaar houtdessin met levendige uitstraling.

€ 19.95€24.95

per m²
Vraag een offerte aan

Wij komen graag over de vloer met onze grote voorbeelden! Maak een vrijblijvende adviesafspraak met één van onze vloerspecialisten en wij komen GRATIS naar jou toe.

Gratis advies aan huis Thijs-Jan
x
Andere kleuren uit deze serie

Waarom Stile Floors

  • Gratis kleurstalen
  • Vrijblijvend advies aan huis, lekker makkelijk
  • We zijn eerlijk, open en transparant
  • Direct de scherpste prijs, verzekerd van een goed eindresultaat
  • Klanten beoordelen ons met een 9+

Wist je dat Stile Floors

  • Binnen elk termijn je vloer legt
  • Een eigen vakkundige legservice heeft
  • Je vloerverwarming organiseert
  • Je plinten plaatst & traprenovaties uitvoert

Mooie combinaties

Laminaat licht eiken rechte plank Diablo licht eiken rechte plank
Laminaat Diablo licht eiken
€ 19.95€24.95 per m²
Laminaat lichtgrijs eiken rechte plank Laminaat lichtgrijs eiken rechte plank
Laminaat Diablo lichtgrijs eiken
€ 19.95€24.95 per m²
Laminaat Naturel eiken rechte plank Laminaat Naturel eiken rechte plank
Laminaat Diablo naturel eiken
€ 19.95€24.95 per m²

Wat klanten zelf schrijven

Onze score is een 9.7/10 gebaseerd op 1150 reviews.

S. Cvenic - Capelle aan den Ijssel

30/05/2023

Ja, ik beveel Stile Floors aan

Goede en duidelijke uitleg, snel reageren en meedenkend. Aanrader aan iedereen.

Rachid Hanchi - Arnhem

29/05/2023

Ja, ik beveel Stile Floors aan

Goede service, ze denken echt met je mee en laten je nergens in het proces wachten. Dat voor een nette prijs en vooral zonder zorgen. Kortom wij hebben een vloer waar we erg blij mee zijn, bedankt Stile Floors 👍

Hans Smeitink

26/05/2023

Ja, ik beveel Stile Floors aan

Maaike Hindriks - Baarlo

25/05/2023

Ja, ik beveel Stile Floors aan

Heel erg tevreden over de klantenservice en over de vloer die we hebben laten leggen door StileFloors. Betrokken medewerkers, duidelijke communicatie en vakmensen die onze vloer zijn komen leggen. We zijn heel blij met het resultaat en raden StileFloors zeker aan bij andere die op zoek zijn naar een nieuwe vloer!

Rick van Dinther - Heesch

25/05/2023

Ja, ik beveel Stile Floors aan

Ook al komen ze persoonlijk bij je thuis, we dachten er gewoon naar toe te rijden om eens te gaan kijken. Ze hebben dus geen showroom.. :) Ondanks dat Thijs-Jan in een meeting zat, kwam hij toch naar ons toegelopen en kregen we een bakje koffie aangeboden. Vervolgens ter plekke alsnog door collega's geholpen en staaltjes kunnen zien. Alleen hierom al een goed gevoel bij deze onderneming. Mooie vloer uitgezocht en ten alle tijden prima en duidelijk te woord gestaan. Ook toen het even "tegen zat"(schade waarschijnlijk dmv transport) werd er zonder problemen, snel en adequaat gehandeld. Een vloer leveren kan iedereen, maar alle service en aandacht er om heen is top. We zijn er nog steeds erg blij mee, bedankt!

Ronald Bax

25/05/2023

Ja, ik beveel Stile Floors aan

IG

24/05/2023

Ja, ik beveel Stile Floors aan

Prima service, gekocht n.a.v een kleurstaal, zijn er erg blij mee!

Hans Zwaard - Maasland

24/05/2023

Ja, ik beveel Stile Floors aan

Wij hebben in de keuken/hal en toilet een zwarte visgraat PVC vloer laten leggen door Stile Floor. Vanaf de allereerste info tot aan het leggen van de vloer, plaatsen plinten en leggen deurmat zijn bijzonder tevreden. Mochten er mensen vragen naar een goed bedrijf voor het leggen van een PVC vloer, dan zullen wij Stile Floor zeker aanraden

Jordy Buitendijk - Hendrik Ido Ambacht

23/05/2023

Ja, ik beveel Stile Floors aan

Anoniem - Groesbeek

23/05/2023

Ja, ik beveel Stile Floors aan

Goede service, fijn contact en als je vragen/opmerking had werd er vrij snel op gereageerd/opgelost.